Pivo Zlatý Bažant sa vyznačuje stredne silnou, príjemnou horkosťou. Stredne plná chuť a primeraná rezkosť, jemná chmeľová vôňa žateckého chmeľu a sýta, žiarivo zlatožltá farba, ktorú mu prepožičiava najmä vlastný slad, ho zaraďujú medzi najobľúbenejšie pivá na trhu

UPOZORNENIE: Používate zastaralý prehliadač, ktorý tieto stránky nevie zobraziť správne! Nové, bezpečné verzie prehliadačov sú k dispozícii tu: Chrome, FireFox, Opera, Safari alebo Internet Explorer.   [Zatvoriť]
Zlatý bažant logo

Obsah tejto web stránky je vhodný len pre osoby
staršie ako 18 rokov

Deň
Mesiac
Rok

Vyplnením a odoslaním tohto formulára súhlasíte so zásadami používania osobných údajov a so zásadami používania súborov cookies.
Pre viac informácií si prosím prečítajte naše Zásady používania osobných údajov a Zásady používania súborov cookies.

Pite rozumne

Aktualita -

BAŽANT KINEMATOGRAF 2017

Svet Bažanta

Bažant Kinematograf 2017

Putovný letný filmový festival Bažant Kinematograf už po pätnásty raz prináša do slovenských miest 5 vynikajúcich slovenských a českých filmov. Dva filmové retroautobusy Bažant Kinematograf navštívia od 1. júla do 3. septembra 29 slovenských miest.

V kine pod letnou oblohou ponúknu tentoraz filmy Baba z ľadu (r. Bohdan Sláma), Sedem zhavranených bratov (r. Alice Nellis), Učiteľka (r. Jan Hřebejk), Teória tigra (r. Radek Bajgar) a v rámci úspešného retro zamerania kampane film Obecná škola (r. Jan Svěrák).


Bažant Kinematograf na Magio pláži

Od 15. júla bude v Bratislave premietať siedmy rok aj Letné kino Bažant Kinematograf na Magio pláži, ktoré ponúkne výber z domácich a zo zahraničných titulov posledného obdobia, kultové diela a filmové premiéry za účasti tvorcov. Svoju letnú sezónu na Magio pláži Bažant Kinematograf zavŕši 18. augusta slávnostnou slovenskou premiérou novinky Jana Svěráka Po strništi bos.
download
Detail